PHD na targach BUDMA 2018

Tematyka artykułu

DACH NAD GŁOWĄ RZECZ NAJWAŻNIEJSZA…

…pytanie tylko, jaki lub z czego on ma być? Możliwości jest tyle, ilu jest zapewne producentów pokryć dachowych, ograniczenia mogą wynikać jedynie z konstrukcji, zamysłu projektanta i oczekiwań inwestora oraz – i nie ma się tu co oszukiwać – z ceny. A jakie dzisiaj obowiązują trendy przekonamy się już na targach BUDMA, gdzie na potężnej przestrzeni pawilonu nr 6 zostaną przeznaczone na ekspozycję najnowszej oferty i premier rynkowych pokryć dachowych, akcesoriów oraz elewacji stalowych, tworząc wyjątkową platformę inspiracji, wiedzy i biznesu.

 

 

Jak wynika z przeprowadzonych badań*, aż 88,5% sprzedaży pokryć dachowych odbywa się poprzez składy i hurtownie budowlane oraz specjalistyczne punkty handlowe. A zatem relacje producent – dystrybutor, ze względu na możliwość podzielenia się i zdobycia wiedzy są bezcenne. Od tego zależy satysfakcjonująca produkcja, dobra sprzedaż, fachowe wykonanie i finalnie zadowolony klient. Podobno aż 95% inwestorów podejmuje decyzje zakupowe* pod wpływem rekomendacji wykonawcy, a zatem powinien on być pewien swojego zdania i wykazać się profesjonalizmem wykonania.

 

I tu naprzeciw wychodzi BUDMA, której organizatorzy zapraszają dekarzy, blacharzy oraz cieśli m.in. na największy Salon Dachów w Polsce, gdzie zaprezentowane będą innowacyjne produkty i rozwiązania, a Wystawcy przedstawią ich najważniejsze zalety i przewagę technologiczną, jak również pokażą najefektywniejsze sposoby ich montażu.

 

Wśród producentów pokryć i akcesoriów dachowych znajdziemy takie marki jak m.in.: Blach-Pol, Bratex, Budmat, Galeco, Icopal, Izolacja-Jarocin, Lampre, Prinz, Roben, czy także Toolco. Oczywiście lista firm „dachowych” jest znacznie dłuższa, a z dużym stosikiem w pawilonie 6 wystawiać będą się POLSKIE HURTOWNIE DACHOWE. Na stosiku PHD będziecie mogli zobaczyć nowości w marce AVALINE, dachówki ceramiczne LAUMANS (w wyłącznej sprzedaży w sieci PHD) oraz blachodachówki z posypką ceramiczną GERARD.

 

 

 

więcej informacji o targach BUDMA 2018 >>