REGAMET

Regamet to firma założona w 1991 roku w Mielcu i od tamtej pory sukcesywnie rozwija się na rynku produkcji pokryć dachowych, rozbudowując swoją ofertę o produkty zgodne z aktualnymi trendami. W 1995 roku rozpoczęła produkcję blach trapezowych, a w 2003 roku dodatkowo wprowadziła blachodachówki.

Firma ta jest doświadczonym i stabilnym partnerem, który przez prawie trzy dekady aktywnie obserwuje potrzeby klientów i zmiany na rynku pokryć dachowych. W zakresie jakości usług stawia sobie wysoko poprzeczkę, co zostało docenione i wyróżnione w postaci m.in. tytułu Gazeli Biznesu, Lidera Budowlanego Podkarpacia oraz Firmy Godnej Zaufania. Firma ta była także obecna w rankingu Diamenty Forbesa.

Firma ciągle rozwija swoją ofertę, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów i dostarczać produkty o najnowocześniejszym wzornictwie. Kompleksowość obsługi jest dla niej bardzo ważna, dlatego oprócz 5 wzorów blachodachówek, 3 modeli paneli dachowych i licznego asortymentu blach trapezowych, oferuje również akcesoria dachowe i obróbki blacharskie, które są wykonywane na indywidualne życzenie klientów.

Blachodachówki Regamet:

Blachodachówka Petra

Petra to propozycja dla osób oczekujących nowoczesnego, ale i awangardowego pokrycia dachowego.

Blachodachówka Olimpia

Olimpia jest uniwersalna dzięki swej formie. Jej szerokie przetłoczenie równoważy się z niską falą i nadaje pokryciu charakterystyczny, a przy tym regularny wygląd.

Blachodachówka Mona

Blachodachówka Mona łączy w sobie tradycję z nowoczesnością i bardzo dobrą jakością.

Blachodachówki Modułowe Regamet:

Blachodachówka dwumodułowa Karen PRO

Karen PRO to wyjątkowo płaska dwumodułowa blachodachówka, dostępna w wersjach z ekskluzywnymi i innowacyjnymi powłokami PRO (PURTEXT STRONG 300 lub EXELENT).

Blachodachówka dwumodułowa Liwia PRO

Blachodachówka dwumodułowa Liwia PRO dzięki prostej i bardzo ciekawej formie idealnie pasuje do nowoczesnego budownictwa.

Blachodachówka dwumodułowa Petra PRO

Blachodachówka dwumodułowa Petra PRO to propozycja dla osób wymagających nowoczesnego, ale i awangardowego pokrycia dachowego.

Blachodachówka dwumodułowa Mona PRO

Blachodachówka dwumodułowa Mona PRO łączy w sobie tradycję z nowoczesnością i bardzo dobrą jakość.

Blachodachówka czteromodułowa Karen PRO quatro

Karen PRO quatro to wyjątkowo płaska czteromodułowa blachodachówka, dostępna w wersjach z ekskluzywnymi i innowacyjnymi powłokami PRO (PURTEXT STRONG 300 lub EXELENT).

Blachodachówka dwumodułowa Karen duo

Wyjątkowo płaska dwumodułowa blachodachówka Karen, dostępna w wersjach z powłokami CLASSIC (matowymi i półmatowymi).

Blachodachówka dwumodułowa Liwia duo

Blachodachówka dwumodułowa Liwia duo dzięki prostej i bardzo ciekawej formie idealnie pasuje do nowoczesnego budownictwa.

Blachodachówka dwumodułowa Petra duo

Blachodachówka Petra duo posiada charakterystyczne, potrójne rowkowanie w górnej części fali, dzięki któremu dach zyskuje nietuzinkowy i dynamiczny wygląd.

Blachodachówka dwumodułowa Mona duo

Mona duo posiada wysokie przetłoczenie z pojedynczym rowkiem, które nadaje połaci harmonijny, bardziej klasyczny i elegancki styl.

Blachodachówka czteromodułowa Karen quatro

Wyjątkowo płaska czteromodułowa blachodachówka Karen, dostępna w wersjach z powłokami CLASSIC (matowymi i półmatowymi).

Panele Dachowe Regamet:

Panel dachowy MAX i MAX PRO

Jego prosta linia bardzo dobrze współgra również z tradycyjnym budownictwem. Produkowany jest z blachy o wysokich parametrach technicznych. Nowoczesne technologie pozwalają na jego szybki montaż przy zachowaniu maksymalnej szczelności.

Panel dachowy Alex i Alex PRO

Panel dachowy Alex to najnowocześniejsza forma pokrycia dachowego.

Panel dachowy Oskar i Oskar PRO

Oskar ze względu na szeroki rozstaw rąbków doskonale podkreśla minimalistyczny wygląd nowoczesnych domów.

Blachy Trapezowe Regamet

Blachy Trapezowe Regamet

W ofercie Regamet znajdują się blachy trapezowe o różnym profilu: T7, T17, T18, T20, T20+, T35 czy T35+.