REGAMET

REGAMET
 


Regamet


Regamet to firma założona w 1991 roku w Mielcu i od tamtej pory sukcesywnie rozwija się na rynku produkcji pokryć dachowych, rozbudowując swoją ofertę o produkty zgodne z aktualnymi trendami. W 1995 roku rozpoczęła produkcję blach trapezowych, a w 2003 roku dodatkowo wprowadziła blachodachówki.

Firma ta jest doświadczonym i stabilnym partnerem, który przez prawie trzy dekady aktywnie obserwuje potrzeby klientów i zmiany na rynku pokryć dachowych. W zakresie jakości usług stawia sobie wysoko poprzeczkę, co zostało docenione i wyróżnione w postaci m.in. tytułu Gazeli Biznesu, Lidera Budowlanego Podkarpacia oraz Firmy Godnej Zaufania. Firma ta była także obecna w rankingu Diamenty Forbesa.

Firma ciągle rozwija swoją ofertę, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów i dostarczać produkty o najnowocześniejszym wzornictwie. Kompleksowość obsługi jest dla niej bardzo ważna, dlatego oprócz 5 wzorów blachodachówek, 3 modeli paneli dachowych i licznego asortymentu blach trapezowych, oferuje również akcesoria dachowe i obróbki blacharskie, które są wykonywane na indywidualne życzenie klientów.

 

 

 

Firma Regamet w swojej ofercie posiada:

  • blachodachówki,
  • blachodachówki modułowe,
  • panele dachowe,
  • blachy trapezowe.

 

Do najpopularniejszych modeli blachodachówek REGAMET należą:

 

 
Blachodachówka Petra

 

 

Blachodachówka Olimpia

 

 

Blachodachówka Mona

 

 

 

Blachodachówka dwumodułowa Karen

 

 

 

Blachodachówka dwumodułowa Liwia

 

 

 

Blachodachówka dwumodułowa Petra

 

 

 

Blachodachówka dwumodułowa Mona

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.regamet.pl/

Korzystanie z serwisu edekarz.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityka prywatności.
Copyright © 2012-2018 by Tecta Sp. z o.o.