BMI BRAAS

Dachówki ceramiczne i betonowe

Zdecydowanie BMI BRAAS stanowi synonim jakości i niezawodności. Od kiludziesięciu lat w naszym kraju BMI BRAAS dostarcza najlepsze dachówki ceramiczne i betonowe. Od tradycyjnych i klasycznych wzorów nawiązujących swoim wyglądem do dachówek historycznych, przez niezwykle popularne obecnie dachówki płaskie, aż po nowoczesne i designerskie produkty jak np. Braas Smaragd. Dodatkowo dachówka BRAAS wzbogacona została o gamę najwyższej jakości akcesoriów dachowych, które zapewniają najwyższą szczelność i bezpieczeństwo Twojego dachu.

Dachówka BRAAS to jeden z najlepszych produktów dostępnych na rynku. Komponenty systemu dachowego Braas oferują Państwu pełną dowolność w dostosowywaniu dachu do Państwa oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Wynik: zamiast zwykłego dachu otrzymują Państwo inteligentny, zorientowany na przyszłość system dachowy. Obejmuje on sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale, jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław. Wszystkie elementy systemu są odporne na działanie mrozu i charakteryzują się dużą wytrzymałością formy i koloru tak, aby mogli Państwo cieszyć się swoim dachem jak najdłużej. Dachówki Braas to jedne z najczęściej kupowanych pokryć dachowych w Polsce.

Dachówka ceramiczna BRAAS:

RUBIN 13V

Jeden z najpopularniejszych modeli dachówek Braas. Ekskluzywny wygląd RUBIN A 13V podkreśli niepowtarzalny charakter Twojego domu.

RUBIN 9V

Rubin 9V to największa dachówka w ofercie Braas. Duży format oraz przesuw do 30 mm sprawiają, że dachówka jest uniwersalna i można stosować ją nie tylko na dużych i prostych dachach.

GRANAT 13V

Swoim charakterystycznym profilem „marsylki” dachówka ta epatuje wiarą w to co sprawdzone. Pasuje zarówno do budynków historycznych, jaki i nowych, mających na celu nową interpretację architektury ukierunkowanej na tradycję.

TURMALIN

Niepowtarzalny krój, idealna prostota, znakomita powłoka. Dachówka idealnie pasuje do nowoczesnych budynków o prostych kształtach. Dachówka Turmalin pozwala wydobyć i podkreślić nowoczesność i indywidualność.

OPAL

Opal to postawienie na tradycyjne kształty. Dachówka, która idealnie pasuje do starszych i zabytkowych budowli, ale zastosowanie znajdzie również w nowoczesnym budownictwie.

OPAL ŻŁOBKOWANY

Opal Żłobkowany to alternatywa dla klasycznej dachówki Opal. Dachówka o silnych regionalnych korzeniach, której cechami są mała szerokość pokrycia oraz nacięcie segmentowe.

TOPAS 13V

Dachówka Topas 13v to uniwersalna i elegancka dachówka. Nadaje się zarówno do nowoczesnego budownictwa jak i do starszych budynków nadając szlachetnego charakteru.

TOPAS 11V

Topas 11v to świetna alternatywa dla dachówek płaskich. Jest uniwersalna i pasuje do nowoczesnego budownictwa. Dachówka Topas 11v nada jednorodnego, wyważonego charakteru dla Twojego domu.

Modele dachówek betonowych BRAAS:

BRASS TEVIVA CISAR

Dachówka Brass Teviva tak jak Tegalit ma prosty oraz nowoczesny kształt i doskonale sprawdzi się zarówno w nowych jak i remontowanych budynkach.

BAŁTYCKA CISAR

Dachówka o podwójnej, niesymetrycznej fali. Bałtycka od Braasa od lat cieszy się popularnością.

CELTYCKA

Dachówka Celtycka jest najpopularniejszym modelem firmy Braas w Polsce. Jej ponadczasowy wygląd sprawia, że jest nieustannie wyborem numer jeden na rynku.

AKCESORIA:

„Dach z jednej ręki” – dewiza Braas oraz system ponad 1000 elementów wykończeniowych dachu, które tworzą dopasowaną całość.

SYSTEM WAKAFLEX

System Wakaflex jest przeznaczony do wykonania szczelnej i estetycznej obróbki kominów, ścian i innych elementów przechodzących przez połać dachu. Wakaflex jest bardzo wytrzymały dzięki siatce aluminiowej zatopionej w poliizobutylenie.

FIGAROLL PLUS

Figaroll Plus to taśma kalenicowa, która pełni funkcje uszczelniająco-wentylacyjną. Taśma Figaroll Plus znajduje zastosownie przy takich elementach dachu jak kalenica, grzbiet czy okap.

MEMBRANY DACHOWE DIVEROLL

Diveroll Clima+ 2S / Diveroll Kompakt / Diveroll Kompakt 2S / Diveroll Maximum+ 2S / Diveroll Pro+ / Diveroll Top RU / Diveroll Universal+ / Diveroll Universal+ 2S

KOMINKI WENTYLACYJNE

Kominki wentylacyjne to rozwiązanie, które pozwala na odpowiedni przepływ powietrza w pomieszczeniach, które potrzebują odpowiedniej wentylacji.