BMI BRAAS

Dachówki ceramiczne i betonowe

Zdecydowanie BMI BRAAS stanowi synonim jakości i niezawodności. Od kiludziesięciu lat w naszym kraju BMI BRAAS dostarcza najlepsze dachówki ceramiczne i betonowe. Od tradycyjnych i klasycznych wzorów nawiązujących swoim wyglądem do dachówek historycznych, przez niezwykle popularne obecnie dachówki płaskie, aż po nowoczesne i designerskie produkty jak np. Braas Smaragd. Dodatkowo dachówka BRAAS wzbogacona została o gamę najwyższej jakości akcesoriów dachowych, które zapewniają najwyższą szczelność i bezpieczeństwo Twojego dachu.

Dachówka BRAAS to jeden z najlepszych produktów dostępnych na rynku. Komponenty systemu dachowego Braas oferują Państwu pełną dowolność w dostosowywaniu dachu do Państwa oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Wynik: zamiast zwykłego dachu otrzymują Państwo inteligentny, zorientowany na przyszłość system dachowy. Obejmuje on sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale, jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław. Wszystkie elementy systemu są odporne na działanie mrozu i charakteryzują się dużą wytrzymałością formy i koloru tak, aby mogli Państwo cieszyć się swoim dachem jak najdłużej. Dachówki Braas to jedne z najczęściej kupowanych pokryć dachowych w Polsce.

Dachówka ceramiczna BRAAS:

RUBIN 13V

Jeden z najpopularniejszych modeli dachówek Braas. Ekskluzywny wygląd RUBIN A 13V podkreśli niepowtarzalny charakter Twojego domu.

RUBIN 9V

Rubin 9V to największa dachówka w ofercie Braas. Duży format oraz przesuw do 30 mm sprawiają, że dachówka jest uniwersalna i można stosować ją nie tylko na dużych i prostych dachach.

GRANAT 13V

Swoim charakterystycznym profilem „marsylki” dachówka ta epatuje wiarą w to co sprawdzone. Pasuje zarówno do budynków historycznych, jaki i nowych, mających na celu nową interpretację architektury ukierunkowanej na tradycję.

TURMALIN

Niepowtarzalny krój, idealna prostota, znakomita powłoka. Dachówka idealnie pasuje do nowoczesnych budynków o prostych kształtach. Dachówka Turmalin pozwala wydobyć i podkreślić nowoczesność i indywidualność.

OPAL

Opal to postawienie na tradycyjne kształty. Dachówka, która idealnie pasuje do starszych i zabytkowych budowli, ale zastosowanie znajdzie również w nowoczesnym budownictwie.

OPAL ŻŁOBKOWANY

Opal Żłobkowany to alternatywa dla klasycznej dachówki Opal. Dachówka o silnych regionalnych korzeniach, której cechami są mała szerokość pokrycia oraz nacięcie segmentowe.

TOPAS 13V

Dachówka Topas 13v to uniwersalna i elegancka dachówka. Nadaje się zarówno do nowoczesnego budownictwa jak i do starszych budynków nadając szlachetnego charakteru.

TOPAS 11V

Topas 11v to świetna alternatywa dla dachówek płaskich. Jest uniwersalna i pasuje do nowoczesnego budownictwa. Dachówka Topas 11v nada jednorodnego, wyważonego charakteru dla Twojego domu.

SMARAGD

Dachówka Smaragd to nietypowa forma w kształcie rombu. Tylka Braas oferuje taki model dachówki. Na dachu prezentuje się zabójczo. Dzięki swojemu kształtowi nadaje niepowtarzalnego, indywidualnego charakteru.

Modele dachówek betonowych BRAAS:

TEGALIT PROTEGON

Nowoczesna dachówka płaska cementowa. Ciekawa powłoka o doskonałej ochronie. Dachówka idealnie sprawdzi się w nowoczesnym budownictwie, ale jej prosty kształt pozwala sprawia, że doskonale będzie wyglądać też na starszych, remontowanych domach.

BRASS TEVIVA CISAR

Dachówka Brass Teviva tak jak Tegalit ma prosty oraz nowoczesny kształt i doskonale sprawdzi się zarówno w nowych jak i remontowanych budynkach.

BAŁTYCKA CISAR

Dachówka o podwójnej, niesymetrycznej fali. Bałtycka od Braasa od lat cieszy się popularnością.

CLASSIC STAR

Classic Star to klasyczny wzór, który cieszy się bardzo dużą popularnością dzięki swojemu kształtowi. Profil dachówki sprawia, że dach wygląda lekko i nowocześnie.

CELTYCKA

Dachówka Celtycka jest najpopularniejszym modelem firmy Braas w Polsce. Jej ponadczasowy wygląd sprawia, że jest nieustannie wyborem numer jeden na rynku.

ROMAŃSKA

Jeden z najpopularniejszych wzorów dachówki w Europie. Posiada klasyczną formę, dzięki czemu jest uniwersalna. Nadaje się do stosowania w nowoczesnym jak i starszym budownictwie.

REVIVA PROTECTOR

Reviva to powiew świeżości wśród dachówek. Dachówka posiada klasyczny kształt karpiówki. Jest lekka, łatwa w montażu i trwała. Dachówka ma gładką powierzchnie.

AKCESORIA:

„Dach z jednej ręki” – dewiza Braas oraz system ponad 1000 elementów wykończeniowych dachu, które tworzą dopasowaną całość.

SYSTEM WAKAFLEX

System Wakaflex jest przeznaczony do wykonania szczelnej i estetycznej obróbki kominów, ścian i innych elementów przechodzących przez połać dachu. Wakaflex jest bardzo wytrzymały dzięki siatce aluminiowej zatopionej w poliizobutylenie.

FIGAROLL PLUS

Figaroll Plus to taśma kalenicowa, która pełni funkcje uszczelniająco-wentylacyjną. Taśma Figaroll Plus znajduje zastosownie przy takich elementach dachu jak kalenica, grzbiet czy okap.

MEMBRANY DACHOWE DIVEROLL

Diveroll Clima+ 2S / Diveroll Kompakt / Diveroll Kompakt 2S / Diveroll Maximum+ 2S / Diveroll Pro+ / Diveroll Top RU / Diveroll Universal+ / Diveroll Universal+ 2S

KOMINKI WENTYLACYJNE

Kominki wentylacyjne to rozwiązanie, które pozwala na odpowiedni przepływ powietrza w pomieszczeniach, które potrzebują odpowiedniej wentylacji.