RAWLPLUG

Rawlplug to jedyny na świecie dostawca produktów dla każdego sektora branży budowlanej.
W portfolio firmy znajduje się 30 000 produktów, a każdy z nich występuje w kilku lub nawet kilkudziesięciu wariantach, właściwych dla konkretnego rodzaju podłoża, wymogów aplikacji czy warunków montażu. Każdy występuje w ofercie ze specjalistycznymi akcesoriami, tworząc kompletny system. Produkty od Rawlplug tworzone są we własnych, jednych z najnowocześniejszych i zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych w Europie, gdzie znajdują się również wyspecjalizowane i ciągle rozwijane ośrodki badawczo-rozwojowe. Dzięki wszechstronnej specjalizacji są one z jednej strony uniwersalne, a z drugiej – dopasowanie do wymagań najbardziej specjalistycznych prac budowlanych, mają nowoczesny design i wyjątkowe parametry techniczne, są proste do zamontowania i bardzo trwałe w eksploatacji.

Produkty Rawlplug to 10 kategorii produktowych

Kotwy mechaniczne – zaawansowana technologia dla wysokich nośności i prostoty użycia.
Kotwy wklejane – bezkompromisowe parametry techniczne i gwarancja bezpieczeństwa w każdej aplikacji.
Zamocowania lekkie – wytrzymałość, wszechstronność, łatwość montażu z myślą o każdym podłożu i elemencie mocowanym.
Zamocowania termoizolacji fasadowych – prostota i szybkość montażu w innowacyjnych rozwiązaniach dla budownictwa energooszczędnego.
Zamocowania dachów płaskich – systemowe rozwiązania gwarantujące wydajny montaż i długotrwałą eksploatację.
Techniki montażu ręcznego i bezpośredniego – profesjonalne portfolio narzędzi zaprojektowanych z myślą o oszczędności czasu i solidności połączeń.
Piany i uszczelniacze – wysoka wydajność i wyjątkowa uniwersalność w szerokim wachlarzu produktów dopasowanych do różnorodnych aplikacji.
Elektronarzędzia – platforma elektronarzędzi akumulatorowych 18V w technologii Li-Ion
Akcesoria do elektronarzędzi – kompleksowa i komplementarna oferta akcesoriów do produktów zamocowaniowych najwyższej jakości
Wkręty – specjalistyczne produkty dedykowane do każdego rodzaju materiałów i warunków użytkowania.