Milwaukee

Milwaukee
 

 
MILWAUKEE® jest przodującym producentem elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów oraz środków ochrony indywidualnej dedykowanych profesjonalnym użytkownikom na całym świecie.
 

Milwaukee® jest marką skupioną na użytkownikach końcowych. To wy jesteście powodem, dla którego istniejemy. W Milwaukee® ekscytuje nas zmienianie reguł gry dla użytkowników, którym służymy. To dlatego nasi przedstawiciele i osoby odpowiedzialne za zarządzanie produktem spędzają każdy dzień na rozmowie z nimi. Poprzez bliską współpracę z użytkownikami możemy lepiej zrozumieć co robią, czego potrzebują oraz jak możemy sprawić by ich praca była łatwiejsza, szybsza i bardziej produktywna.

 

 
 
 
 

SYSTEM M12™

Narzędzia bezprzewodowe MILWAUKEE ® w systemie M12™ to wiodąca na rynku wytrzymałość i moc, zamknięta w bezkonkurencyjnie małych konstrukcjach. M12™ definiuje innowacyjne narzędzia akumulatorowe, przekształcając niewydajne ręczne narzędzia - takie jak obcinaki do kabli i rur - w nowoczesne elektronarzędzia zasilane akumulatorami REDLITHIUM™.  Ponad 95 unikalnych rozwiązań sprawia, że system M12™ to największy subkompaktowy, akumulatorowy system na rynku.
 
 
 

SYSTEM M18 FUEL™

M18 FUEL™ to seria produktów skonstruowanych dla najbardziej wymagających profesjonalistów. We wszystkich zapewniających niezrównane osiągi produktach M18 FUEL™ zastosowano trzy innowacyjne technologie opatentowane przez firmę Milwaukee®: bezszczotkowy silnik POWERSTATE™, akumulatory REDLITHIUM-ION™ oraz inteligentne sterowanie REDLINK PLUS™, zwiększające wydajność, trwałość i wydłużające czas pracy. Podsumowując, narzędzia M18 FUEL™ są najmocniejszymi bezprzewodowymi narzędziami 18V w swojej klasie.
 

 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ O PRODUKTACH MILWAUKEE

Korzystanie z serwisu edekarz.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityka prywatności.
Copyright © 2012-2018 by Tecta Sp. z o.o.