IVT

Akcesoria dachowe premium
IVT
 

 

Przed ponad dwudziestoma pięcioma laty powstała w Niemczech, w Holzwickede k. Dortmundu firma IVT (www.ivt.de), której działalność od samego początku polegała na produkcji i sprzedaży do klientów hurtowych akcesoriów uzupełniających do pokryć dachowych.

Produkty te w największym skrócie można podzielić na:

- produkty do dachów spadzistych

- technika montażu i mocowań do dachów i ścian

- produkty do dachów płaskich

Podczas całej działalności firmy IVT Niemcy rozszerzał się znacząco asortyment, a także zwiększał się zasięg działania na kraje ościenne oraz Skandynawię i Europę Wschodnią.

W 1995 roku powstała firma IVT Sp. z o.o. należąca do grupy IVT i przejęła całość dotychczasowych działań na terytorium Polski. Od stycznia 1996 roku prowadzimy sprzedaż produktów naszej macierzystej firmy, jak również zapewniamy szerokie doradztwo techniczne. Specyfika polskiego rynku, jak również nasz szybki i sprawny system dystrybucji doprowadziły do uzupełnienia asortymentu produktami innych zagranicznych uznanych firm, jak również stworzeniem naszych, specyficznych polskich produktów. W ten sposób osiągnęliśmy jako jedyni w Polsce kompletny, wyjątkowo szeroki asortyment, za pomocą którego można doskonale rozwiązać, nawet bardzo nietypowe problemy na dachu.

 

MEMBRANY DACHOWE

Wysokiej jakości membrany dachowe do ochrony dachów skośnych. Wielowarstwowe wysokoparoprzepuszczalne membrany mają za zadanie chornić dach przed wnikaniem wilgoci. Poza membranami dachowy mi w ofercie firmy IVT znajdują się również taśmy uszczelniające pod kontrłaty oraz taśmy naprawcze i łączeniowe do membran.  

 

 

 

KOMINKI TRIVENTA

ABS pokryty wysokiej jakości lakierem odpornym na promieniowanie UV. Kominki dostosowane do wszelkiego rodzaju pokryć dachowych. Szeroka gama kolorystyczna. Kominki o różnych przekrojach - do odpowietrzania sanitariatów oraz systemów wentylacyjnych. Elegancja na dachu z zestawami przyłączeniowymi.  

 

 

 

PRODUKTY DO DACHÓW SPADZISTYCH

Wśród akcesoriów dachowych marki IVT znajdują się produkty dopracowane w każdym szczególe. Wybierając akcesoria IVT wybierasz pewność i gwarancję zabezpieczenia dachu przez długie lata. Wśród tych produktów znajują się:

  • taśmy kalenicowe PROMO-RLL, MICRO-ROLL, DUO-ROLL i MIX-ROLL
  • grzebienie okapu ze szczotką AIR WENT
  • mocowania kalenicy typu gwóźź i blaszka
  • grzebienie i siatki ochronne okapu
  • pasy podrynnowe
  • kosze dachowe
  • tasmy kominowe aluminiowe i ołowiane
  • ochrony przed ptakami

      

 
 
 

   

MOCOWANIA DACHÓWEK

Jedna z najszerszych na rynku ofert klamer i spinek do dachówek ceramicznych oraz betonowych. Różne długości, rozmiary i rozpiętości.  

 

 

 

ZABEZPIECZENIA ŚNIEGOWE

Zabezpieczenie przed osuwającym się śniegiem to nie tylko zabezpieczenie mienia wokół naszych domów ale przede wszystkim ochrona naszego życia. Niezawodne systemy IVT dostosowane do wszystkich dostępnych na polskim rynku pokryć dachowych to naturalny wybór. Dostępne w wersji drabinkowej jak i rurowej.      

 

 
 

 

KOMUNIKACJA DACHOWA

Systemy komunikacji TRITT to stalowe zabezpieczenia pozwalające swobodnie poruszać się po połaci dachowej. Do każdego rodzaju pokrycia dachowego i niezwykle szerokiej palecie kolorystycznej.      

 

 
 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ O IVT >>

 

Korzystanie z serwisu edekarz.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityka prywatności.
Copyright © 2012-2018 by Tecta Sp. z o.o.