IVT

Działamy na wysokości zadania

Przed ponad dwudziestoma pięcioma laty powstała w Niemczech, w Holzwickede k. Dortmundu firma IVT (www.ivt.de), której działalność od samego początku polegała na produkcji i sprzedaży do klientów hurtowych akcesoriów uzupełniających do pokryć dachowych.

Poprzez naszych partnerów handlowych, dostarczamy dekarzom oraz indywidualnym inwestorom sprawdzone produkty, wysokiej jakości. Zapewniamy szeroki asortyment skutecznych akcesoriów dachowych. Znamy naszą branżę od podszewki i wiemy, jak wprowadzać na rynek nowoczesne rozwiązania.

Produkty IVT w największym skrócie można podzielić na:

  • produkty do dachów spadzistych
  • technika montażu i mocowań do dachów i ścian
  • produkty do dachów płaskich

Produkty marki IVT:

MEMBRANY DACHOWE

Wysokiej jakości membrany dachowe do ochrony dachów skośnych. Wielowarstwowe wysokoparoprzepuszczalne membrany mają za zadanie chornić dach przed wnikaniem wilgoci. Poza membranami dachowy mi w ofercie firmy IVT znajdują się również taśmy uszczelniające pod kontrłaty oraz taśmy naprawcze i łączeniowe do membran.

KOMINKI TRIVENTA

ABS pokryty wysokiej jakości lakierem odpornym na promieniowanie UV. Kominki dostosowane do wszelkiego rodzaju pokryć dachowych. Szeroka gama kolorystyczna. Kominki o różnych przekrojach – do odpowietrzania sanitariatów oraz systemów wentylacyjnych. Elegancja na dachu z zestawami przyłączeniowymi.

PRODUKTY DO DACHÓW SPADZISTYCH

Wśród akcesoriów dachowych marki IVT znajdują się produkty dopracowane w każdym szczególe. Wybierając akcesoria IVT wybierasz pewność i gwarancję zabezpieczenia dachu przez długie lata. Wśród tych produktów znajdują się: taśmy kalenicowe, grzebienie okapu, mocowania kalenicy, grzebienie i siatki ochronne okapu, pasy podrynnowe, kosze dachowe, taśmy kominowe aluminiowe i ołowiane, ochrony przed ptakami.

MOCOWANIA DACHÓWEK

Jedna z najszerszych na rynku ofert klamer i spinek do dachówek ceramicznych oraz betonowych. Różne długości, rozmiary i rozpiętości.

ZABEZPIECZENIA ŚNIEGOWE

Zabezpieczenie przed osuwającym się śniegiem to nie tylko zabezpieczenie mienia wokół naszych domów ale przede wszystkim ochrona naszego życia. Niezawodne systemy IVT dostosowane do wszystkich dostępnych na polskim rynku pokryć dachowych to naturalny wybór. Dostępne w wersji drabinkowej jak i rurowej.

KOMUNIKACJA DACHOWA

Systemy komunikacji TRITT to stalowe zabezpieczenia pozwalające swobodnie poruszać się po połaci dachowej. Do każdego rodzaju pokrycia dachowego i niezwykle szerokiej palecie kolorystycznej.

Od 1995 roku firma IVT rozpoczęła działania na terenie Polski. Polski rynek wymusił uzupełnienie podstawowego asortymentu o inne produkty, dzięki czemu IVT posiada w swojej ofercie  jako jedyne w Polsce kompletny, wyjątkowo szeroki asortyment, za pomocą którego można doskonale rozwiązać, nawet bardzo nietypowe problemy na dachu.