Soudal - producent chemii budowlanej

Soudal - producent chemii budowlanej
 
 

SOUDAL

Ekspert w klejeniu i uszczelnianiu

 

 

 

Soudal jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej dla profesjonalistów i odbiorców indywidualnych.

Dzięki systematycznym inwestycjom w badania i rozwój, otwarciu na innowacyjne rozwiązania i dostosowanie do potrzeb lokalnych rynków firma osiągnęła wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku chemii budowlanej.

Soudal jest również jednym z najważniejszych rzeczników nowoczesnych technologii i systemów – w pełni odpowiadających europejskiej strategii budownictwa energooszczędnego (EPBD). Potwierdzają to przyznawane firmie nagrody i wyróżnienia, w tym najcenniejsza Budowlana Marka Roku, której Soudal jest wielokrotnym laureatem.

 

 

 <hr>


 

Soudal – to rodzinna duma i w 100% rodzinny biznes. Firma od 55 lat starannie podtrzymuje rodzinne wartości, takie jak wzajemny szacunek, przedsiębiorczość i długoterminowa wizja rozwoju.

 

 

 

Soudal oferuje innowacyjne produkty najwyższej jakości oraz rozwiązania, podwyższające efektywność energetyczną i bezpieczeństwo budynków.

 

 

 

Soudal jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych – ponad 160 000 000 opakowań rocznie.

 

 

 

Soudal jest obecny w 140 krajach. W skład koncernu wchodzą 24 zakłady produkcyjne w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej, 65 spółek zależnych, dystrybutorzy i własne biura sprzedaży na całym świecie.

 

 

 

Soudal oferuje szeroki asortyment materiałów budowlanych i produktów specjalistycznych, opartych na najnowszych technologiach, w tym na projektach opracowanych we własnych Centrach badawczo-rozwojowych.

 

 

 

Soudal od zawsze inwestuje w utrzymanie bezpiecznego, zdrowego środowiska i zrównoważony rozwój. Z myślą o współpracownikach, klientach i planecie znajduje idealny balans między jakością, a ekologią.

 

 

 

Soudatherm Roof to niezawodny system izolacji dachów płaskich, opracowany przez ekspertów Soudal we współpracy z architektami oraz profesjonalnymi ekipami dekarskimi. System ten jest odpowiedni dla każdego typu pokrycia dachowego i z powodzeniem można wykorzystać go zarówno w przypadku nowego budownictwa, jak i renowacji starych dachów. Głównymi komponentami Soudatherm Roof są wysokowydajne, bezpieczne w aplikacji kleje poliuretanowe, które zapewniają szybkie i trwałe mocowanie materiałów izolacyjnych. Co istotne, ograniczają one konieczność łączeń mechanicznych, a w konsekwencji nie dopuszczają do powstawania mostków termicznych oraz kondensacji wilgoci w konstrukcji dachu.

 

Dowiedz się więcej o Soudatherm Roof

 

 
 Wybrane produkty marki Soudal

          - Uszczelniacze dekarskie
          - Kleje do blach i dachówek
          - Powłoki do impregnacji
          - Taśmy uszczelniające
          - Piany montażowe

SPRAWDŹ WIĘCEJ O PRODUKTACH SOUDAL

Korzystanie z serwisu edekarz.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityka prywatności.
Copyright © 2012-2018 by Tecta Sp. z o.o.