Creaton

Sztuka kreowania dachu!

CREATON to europejska marka dachowa o bogatej, ponad 130-letniej tradycji. Jest obecna na krajowym rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas zyskała uznanie w oczach dekarzy i zaufanie tysięcy klientów. Produkty dostępne w bogatej gamie kolorów i powierzchni to synonim najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności.

Perfekcyjną jakość oferowanych produktów gwarantuje wykorzystanie najlepszych surowców, stosowanie nowoczesnych technologii oraz stała optymalizacja procesu produkcyjnego. Obecnie w portfolio produktowym marki CREATON znajduje się 29 modeli dachówek ceramicznych i cementowych, co w połączeniu z gamą dostępnych kolorów i powierzchni daje aż 247 kombinacji.

Oferta marki CREATON obejmuje również gamę licznych systemów funkcyjnych, akcesoriów i dodatków. Umożliwiają one estetyczne wykończenie wszelkich fragmentów konstrukcji dachowej, skuteczną wentylację czy komunikację z kominem. Stoją na straży trwałości dachu i bezpieczeństwa wszystkich, którzy pod nim mieszkają. Stanowią gwarancję tego, że dach będzie zachwycał przez długi czas, zachowując wszystkie swoje walory techniczne.

Zalety marki CREATON

  • JAKOŚĆ – bogate doświadczenie i najlepsze rozwiązania

Ponad 130 lat obecności marki CREATON na europejskim rynku zaowocowało wypracowaniem najlepszych rozwiązań. Połączenie tak bogatego doświadczenia z nowoczesną technologią produkcji jest gwarancją jakości oferowanych produktów.

  • EKOLOGIA – działania z myślą o przyszłych pokoleniach

Prowadzenie zrównoważonego biznesu oraz ograniczanie negatywnego wpływu procesu produkcji na środowisko, to obecnie jedne z najważniejszych priorytetów działalności CREATON.

  • ESTETYKA – inspirująca gama modeli, kolorów i powierzchni

Wszystkie produkty wyróżniają się na rynku estetyką i designem. Są w maksymalnym stopniu odporne na zjawisko „starzenia się” dachu spowodowane negatywnym wpływem środowiska.

  • BEZPIECZEŃSTWO – gwarancja funkcjonalności i zalet technicznych

Oryginalne rozwiązania systemowe czynią dach nie tylko pięknym, ale również bezpiecznym. Liczne udogodnienia techniczne zwiększają precyzję i łatwość montażu. Produkty spełniają wszystkie wymogi norm i przepisów budowlanych.

Dachówki ceramiczne w ofercie marki CREATON

Perfekcyjną jakość dachówek ceramicznych gwarantują najlepsze surowce, nowoczesna technologia bezdotykowego wypału w poziomych kasetach oraz stała optymalizacja procesu produkcyjnego. Wszystkie modele CREATON uszlachetniane wysokiej jakości powierzchniami angobowanymi NUANCE oraz glazurami FINESSE i NOBLESSE oferowane są w najwyższym standardzie jakościowym. Zapewniają wyróżniającą estetykę oraz maksymalną odporność na negatywny wpływ warunków atmosferycznych.

Każda ceramiczna dachówka połaciowa posiada liczne dachówki funkcyjne i akcesoria, z którymi na dachu tworzy gotowy system. Wszystkie elementy – od dachówek po płotki przeciwśniegowe czy ławy kominiarskie – idealnie współgrają ze sobą pod względem designu i kolorystyki.

Wszystkie dachówki ceramiczne marki CREATON posiadają najdłuższą na rynku gwarancję wy-noszącą 50 lat. Więcej informacji oraz ogólne warunki gwarancji oferowanej przez producenta można znaleźć na stronie www.creaton.pl.

Dachówki cementowe w ofercie marki CREATON

Dachówki cementowe marki CREATON odznaczają się niepowtarzalną estetyką. Ponadczasowe kształty w atrakcyjnej gamie kolorystycznej doskonale wpisują się w obecnie panujące trendy architektoniczne. W ofercie znajdują się modele profilowane GÖTEBORG i HEIDELBERG o tradycyjnych kształtach oraz nowoczesna dachówka płaska KAPSTADT. Dachówka cementowa dostępna jest w bogatej gamie barw – od ponadczasowej, klasycznej czerwieni, przez popularne obecnie odcienie szarości, po nowoczesną i elegancką czerń.

Wszystkie produkty wyznaczają nowy standard na światowym rynku dachówki cementowej. Dzięki naturalnym składnikom pochodzącym z najlepszych złóż, zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wnikliwej kontroli na każdym etapie produkcji powstaje dachówka o wysokim standardzie z 30-letnim okresem gwarancji. Najwyższa jakość i trwałość sprawiają, że każdy klient otrzymuje doskonały i sprawdzony produkt.

Akcesoria dachowe i systemy funkcyjne dla dachówek w ofercie marki CREATON

Marka CREATON oferuje wiele oryginalnych akcesoriów i opatentowanych systemów, które podnoszą wartość dachu pod względem technicznym. Dzięki zastosowaniu unikalnych rozwiązań opracowanych przez ekspertów CREATON zawsze zostanie zapewnione pełne bezpieczeństwo i zwiększona trwałość konstrukcji dachowej. Każdy system jest w pełni kompatybilny z dostępnymi w sprzedaży dachówkami i dodatkowymi elementami montażowymi.

Stosowanie oryginalnych dachówek funkcyjnych, elementów uzupełniających marki CREATON w połączeniu z najwyższej jakości dachówkami połaciowymi przynosi korzyści w postaci doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności dachu.Wszystkie proponowane akcesoria uzupełniające to solidne oraz trwałe rozwiązania, które łączą łatwość montażu i oszczędność kosztów.

Oferta akcesoriów dachowych i systemów funkcyjnych dla dachówek w ofercie marki CREATON obejmuje m.in.: gamę membran dachowych, system komunikacji dachowej, system ochrony przed śniegiem i lodem, system ceramicznej kalenicy wentylowanej oraz bogatą gamę dachówek funkcyjnych oraz klamry montażowe.