Röben

Dachówka ceramiczna Röben to najlepsze parametry techniczne, trwałość, estetyka oraz dobra cena. Produkty Röben od dachówek ceramicznych, po cegły, klinkiery oraz pustaki kupują Klienci w całej Polsce. Szczególnym hitem stały się dachówki MonzaPLUS oraz Bergamo. Z lokalnych złóż gliny wydobywany jest doskonały surowiec do produkcji cegieł, płytek klinkierowych, dachówek i akcesoriów dachowych. Ten naturalny ceramiczny materiał producent łączy w swoich zakładach z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i długoletnim doświadczeniem. To zapewnia sukces marki Röben.

Najpopularniejsze modele dachówek RÖBEN:

BERGAMO

Niezawodna dachówka płaska, którą pokochały miliony Inwestorów w całej Europie. Na nowoczesne budynki.

MONZA PLUS

Szybkie i ekonomiczne krycie dachu w estetycznej i zachwycającej formie. Prosta i elegancka.

PIEMONT

Dachówka klasyczna w formie, która nie zmniejsza swej popularności od wielu lat.

MILANO

Klasyczny kształt, wszechstronne zastosowanie.

BERGAMO

Płaska dachówka Roben idealnie odpowiadająca aktualnym trendom budowlanym, preferującym minimalizm zwartych w formie budynków przykrytych nieskomplikowanym dachem, równie prostym co całość bryły. To właśnie kształt dachówki w połączeniu z uznanymi od wieków walorami ceramiki sprawia, że jest optymalnym wyborem dla tych inwestorów, którzy stawiają na nowoczesne budownictwo, ale nie rezygnują z wysokiej jakości.

MONZA PLUS

MONZAplus uosabia najwyższy standard jakości o nienagannej perfekcyjnej powierzchni pokrytej kolorową angobą. Zawdzięcza popularność dużemu rozmiarowi.

PIEMONT

Klasyczny design z nowoczesnym akcentem spłaszczonej fali sprawia, że dobrze komponuje się z bryłami budynków utrzymanych zarówno w bardziej tradycyjnej jak i współczesnej stylistyce. Doskonała zarówno na nowe, jak i remontowane dachy, ułatwia krycie trudnych miejsc połaci takich jak kosze, o czym decyduje duża przesuwność – zaleta techniczna wyróżniająca dachówki tego systemu.

MILANO

Klasyczna forma, duża przesuwność, większy format. Dachówka nazywana holenderką, wyróżniająca się kształtem litery S. Dzięki swej klasycznej formie, pod względem estetycznym gwarantuje szlachetny wygląd pokrycia, a jednocześnie zapewnia ponadczasowość, odporność i najwyższej klasy wytrzymałość. Jest doskonałym wyborem do inwestycji o tradycyjnym charakterze i nawiązujących do stylistyki zabytkowej.