Budmat

Budmat

 

 
 
 

REWOLUCJA NA DACHU!

Takim hasłem najlepiej można określić działalność firmy BUDMAT na polskim rynku budowlanym. Firma BUDMAT jest twórcą innowacyjnego systemu MOD - modułowych obróbek dekarskich, w skład których wchodzą m.in. wiatrownice modułowe Venecja oraz gąsior dachowy GS-LUX. Dach, który wykończony jest takimi obróbkami to piękno i estetyka co najmniej tak dobra jak w przypadku dachówek ceramicznych. Potwierdza to Złoty Medal Targów Budma 2020 oraz tysiące kompletów MOD sprzedawanych co tydzień w całej Polsce.

 

Legendarne blachodachówki BUDMAT

Firma BUDMAT wprowadziła na polski rynek pokryć dachowych jeden z najszłynniejszych modeli blachodachówek modułowych - Venecję. Do dziś to pokrycie cieszy się niesłabnącą popularnością, szczególnie w połączeniu z systemowymi obróbkami dekarskimi. Firma BUDMAT stała się również pionierem rewolucjonizującym polski rynek pokryć dachowych i niewątpliwym liderem w sprzedaży blachodachówek modułowych. W ofercie firmy BUDMAT znajduje się największa liczba modeli, powłok i kolorów.

Wybierając pokrycia dachowe od firmy BUDMAT decydujesz się na pewną i niezawodną jakość potwierdzoną gwarancjami 20-, 30-, 40- i 50-letnimi dzięki najwyższej jakości stali używanej do produkcji - z huty SSAB oraz ArcerolMittal. Poniżej miżesz sprawdzić najpopularniejsze modele blachodachówek marki BUDMAT.

 

VENECJA

Legenda wśród blachodachówek modułowych. 5 dolnych fal i 6 wierzchołków sprawiają, że Venecja podkreśla urodę klasycznych budynków.

 

MURANO

Podkręciliśmy tempo i stworzyliśmy dach dla odważnych budynków. Murano to synonim nowoczesności. Nieszablonowa imitacja dachówki płaskiej.

 

RIALTO

Blachodachówka o mocnym charakterze. Doskonała do dużych połaci dachowych. Elegancka, nowoczesna, prodtolinijna. Efekt na dachu zapiera dech.

 

FERRARA

Idealna propozycja dla tych, którzy poszukują doskonałej imitacji tradycyjnych dachówek ceramicznych. Wysoka technologia pozwoliła dojść do perfekcji.

 

BELLA SARA

Mężczyźni wodzą za nią wzrokiem, a kobiety chcą z nią zamieszkać. Jej uroda trwa wiecznie. Tak, to blachodachówka Bella Sara firmy Budmat.

 

OBRÓBKI DEKARSKIE MOD

Eleganckie i designerskie, szybkie w montażu, zachwycające. Nawet najlepszy dekarz nie jest w stanie wykonać tak precyzyjnych i nowoczesnych obróbek.

 

COMO

Piękna nowoczesna blachodachówka dwumodułowa z gwarancją aż do 50 lat.
 
 

 

 
 

 

 

Tradycyjne blachodachówki BUDMAT

Firma BUDMAT znana jest również z doskonałej jakości blachodachówek ciętych na wymiar. Są to blachodachówki docinane pod konkretny wymiar połaci dachowej. Ponadto firma BUDMAT ma w swojej ofercie szeroką gamę blach trapezowych oraz paneli dachowych na rąbek stojący.

ARIA

Ponadczasowy szyk i elegancja. Tradycyjna blachodachówka cięta na wymiar. Doskonałej jakości stal i powłoki ochronne.

 

SARA

Bez wątpienia to jedna z najbardziej renomowanych i rozpoznawalnych blachodachówek. Dobry wybór na każdy dach.

 

ZEFIR

Od wielu lat ZEFIR pokrywa dachy  budynków w dużych miastach i nieiwelkich miejscowościach całej Polski. Stała i niezmienna jakość.

 

PANELE NA RĄBEK

Perfekcyjne i wytrzymałe panele na rąbek stojący z innowacyjnym systemem zatrzaskowym CLICK.

 

BLACHY TRAPEZOWE

Szeroki asortyment blach trapezowych o różnych przetłoczeniach. W ofercie BUDMAT znajdują się również specjalne blachy elewacyjne.

 
 

Ogrodzenia BUDMAT

System ogrodzeń modułowych to prawdziwa rewolucja w dziedzinie ogrodzeń. Ogrodzenia ze stalowych sztachetek od kilku lat zyskują rzesze zadowolonych klientów. W roku 2021 przyszedł czas na kolejną rewolucję. Do tej pory firma BUDMAT oferowała panele o różnej wysokości, z óżnymi typami zakończeń i przetłoczeń. Wszystko aby jak najbardziej zaspokoić wygórowane oczekiwania Inwestorów. W roku 2021 BUDMAT wprowadził Paczkę z Twoim ogrodzeniem! Jest to system paczkowanych ogrodzeń. Jedna paczka to jedno przęsło o długości 2 m ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Prawdziwa rewolucja! Dodatkowo do ogrodzenia możesz domówić bramę oraz furtki.

 
 
 
 

 

Systemy rynnowe i podbitka BUDMAT

Systemy rynnowe BUDMAT są jednymi z najcześciej kupowanych systemów rynnowych w Polsce. Firma BUDMAT ma w swojej ofercie systemy rynnowe PCV o nazwie ProAqua oraz rynny stalowe Flamingo. Oba systemy charakteryzują się rozwiązaniami zapewniającymi najwyższą szczelność i łatwność montażu dla dekarzy. Rynny BUDMAT powstają z tej samej stali co pokrycia dachowe, dzięki temu mają jedną z najdłuższych gwarancji na rynku. Natomiast rynny pcv wykonane są ze specjalnej mieszanki polichlorku winylu barwionego w masie. Lata doświadczeń pozwoliły stworzyć rynny PCV, które nie blakną i nie odkształcają się. W ofercie firmy BUDMAT są róweniż rynny ocynkowane z domieszką magnezu MAGNELIS. To system stworzony z myślą o obiektach przemysłowych oraz realizacjach w miejscach o dużym zasoleniu. Również w systemach rynnowych firma BUDMAT wprowadza rewolucję. Właśnie na rynek trafiły rynny w powłokach matowych.

BUDMAT to także producent podbitki dachowej. Systemy podsufitki PCV oraz stalowej dostepne są zarówno w podstawowych wersjach kolorystycznych, jak i w imitacjach drewna.

 

PRO AQUA (rynna pcv)

podbitka pcv

 

 

FLAMINGO (rynna stalowa)

podbitka stalowa

 

 

MAGNELIS (rynna cynkowana z domieszką magnezu)

podbitka pcv

 

Systemy montażowe Budmat

BUDMAT jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów profili wytkorzystywanych w budownictwie. Profile sufitowe, ścienne i ościeżnicowe od BUDMAT cieszą się zaufaniem polskich specjalistów.

 

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://www.budmat.com/pl

Korzystanie z serwisu edekarz.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityka prywatności.
Copyright © 2012-2018 by Tecta Sp. z o.o.