BUDMAT

Rewolucja na dachu!

Budmat Bogdan Więcek to grupa podmiotów działająca na międzynarodowym rynku materiałów budowlanych, oferująca produkty oparte na przetwórstwie stali. Jesteśmy jednym z największych w Europie producentów stalowych pokryć dachowych, elewacji, systemów rynnowych i ogrodzeń oraz profili konstrukcyjnych i systemów wsporczych dla fotowoltaiki. Uzupełnieniem oferty Budmat są wyroby z tworzyw sztucznych.

Legendarne blachodachówki Budmat

Firma Budmat wprowadziła na polski rynek pokryć dachowych jeden z najsłynniejszych modeli blachodachówek modułowych – Venecję. Do dziś to pokrycie cieszy się niesłabnącą popularnością, szczególnie w połączeniu z systemowymi obróbkami dekarskimi. Firma Budmat stała się również pionierem rewolucjonizującym polski rynek pokryć dachowych i niewątpliwym liderem w sprzedaży blachodachówek modułowych. W ofercie firmy Budmat znajduje się największa liczba modeli, powłok i kolorów.

Wybierając pokrycia dachowe od firmy Budmat decydujesz się na pewną i niezawodną jakość potwierdzoną gwarancjami 20-, 30-, 40- i 50-letnimi dzięki najwyższej jakości stali używanej do produkcji – z huty SSAB oraz ArcelorMittal. Poniżej możesz sprawdzić najpopularniejsze modele blachodachówek marki Budmat.

VENECJA

Legenda wśród blachodachówek modułowych. 5 dolnych fal i 6 wierzchołków sprawiają, że Venecja podkreśla urodę klasycznych budynków.

GARDA

Minimalistyczna, subtelna, gładka, najbardziej płaska spośród dwumodułowych blachodachówek panelowych z wysokim 35 milimetrowym przetłoczeniem poprzecznym nadającym pokryciu wyjątkowego charakteru. Blachodachówka modułowa Garda! To idealne rozwiązanie na dach dla inwestorów ceniących ponadczasową stylistykę i elegancję, które tkwią w prostocie form i kształtów.

COMO

Przyszłość estetyki dachu, pierwsza symetryczna płaska blachodachówka w ofercie Budmat. Dopasuj powierzchnię dachu do własnego gustu i wybierz wersję standardową lub z mikrofalą. Obniżony profil został podwójnie wygięty, dzięki czemu połać jest jeszcze bardziej płaska, przy zachowaniu ponadprzeciętnej sztywności arkusza.

MURANO

Podkręciliśmy tempo i stworzyliśmy dach dla odważnych budynków. Murano to synonim nowoczesności. Nieszablonowa, inspirowana dachówką płaską.

BELLA SARA

Ukłon w stronę jednej z najpiękniejszych blachodachówek ciętych na wymiar Budmat – Sara, w wersji modułowej. Jeszcze piękniejsza, z jeszcze bardziej efektywną powierzchnią krycia, wiecznie olśniewająca.

OBRÓBKI DEKARSKIE MOD

Eleganckie i designerskie, szybkie w montażu, znacznie usprawniają pracę dekarza.

Tradycyjne blachodachówki Budmat

Firma Budmat znana jest również z najwyższej jakości blachodachówek ciętych na wymiar. Są to blachodachówki docinane pod konkretny wymiar połaci dachowej. Ponadto firma Budmat ma w swojej ofercie szeroką gamę blach trapezowych oraz paneli dachowych na rąbek stojący.

ARIA

Ponadczasowy szyk i elegancja. Tradycyjna blachodachówka cięta na wymiar. Doskonałej jakości stal i powłoki ochronne.

SARA

Bez wątpienia to jedna z najbardziej renomowanych i rozpoznawalnych blachodachówek. Dobry wybór na każdy dach.

ZEFIR

Od wielu lat ZEFIR pokrywa dachy budynków w dużych miastach i niewielkich miejscowościach całej Polski. Stała i niezmienna jakość.

Panele dachowe Budmat

Panele dachowe wyróżnia klasyczna oraz prosta forma. Sprawdzą się na dachach nowoczesnych i zabytkowych. Są lekkie i wymagają lżejszej konstrukcji dachu, co optymalizuje koszty realizacji. Panele dachowe dzięki charakterystycznym rąbkom oraz specjalnym przetłoczeniom dodatkowo usztywniają dach. To sprawia, że pokrycie jest piękne oraz wyjątkowo trwałe.

IRON Click

Panele dachowe IRON Click to ulepszony technicznie i jakościowo produkt klasy Premium, dający większe możliwości i różnorodność wizualną niż tradycyjny rąbek. Nowa jakość, nowe możliwości, wiele wzorów!

Prime Click

Wybierz opcję L albo S dopasowaną do Twoich potrzeb. Dostosuj opcje wykończenia panelu i rodzaje wzmocnień do charakteru budynku i ciesz się pięknym dachem na długie lata.

BLACHY TRAPEZOWE

Szeroki asortyment blach trapezowych o różnych przetłoczeniach. W ofercie Budmat znajdują się również specjalne blachy elewacyjne.

Ogrodzenia Budmat

System ogrodzeń modułowych to prawdziwa rewolucja w dziedzinie ogrodzeń. Ogrodzenia ze stalowych sztachetek od kilku lat zyskują rzesze zadowolonych klientów. W roku 2021 przyszedł czas na kolejną rewolucję. Do tej pory firma Budmat oferowała panele o różnej wysokości, z różnymi typami zakończeń i przetłoczeń. Wszystko, aby zagwarantować szeroki wachlarz możliwości dopasowany do gustu i potrzeb Inwestora. W roku 2021 Budmat wprowadził Paczkę z Twoim ogrodzeniem! Jest to system paczkowanych ogrodzeń. Jedna paczka to jedno przęsło o długości 2 m ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Prawdziwa rewolucja! Dodatkowo do ogrodzenia możesz domówić bramę oraz furtki.

Systemy rynnowe i podbitki Budmat

Systemy rynnowe Budmat są jednymi z najcześciej kupowanych systemów rynnowych w Polsce. Firma Budmat ma w swojej ofercie systemy rynnowe PVC o nazwie ProAqua oraz rynny stalowe Flamingo. Oba systemy charakteryzują się rozwiązaniami zapewniającymi najwyższą szczelność i łatwość montażu dla dekarzy. Rynny Budmat powstają z tej samej stali co pokrycia dachowe, dzięki temu mają jedną z najdłuższych gwarancji na rynku. Natomiast rynna plastikowa wykonana jest ze specjalnej mieszanki polichlorku winylu barwionego w masie. Lata doświadczeń pozwoliły stworzyć rynny PVC, które nie blakną i nie odkształcają się. W ofercie firmy Budmat są również rynny ocynkowane z domieszką magnezu MAGNELIS. To system stworzony z myślą o obiektach przemysłowych oraz realizacjach w miejscach o dużym zasoleniu. Również w systemach rynnowych firma Budmat wprowadza rewolucję. Właśnie na rynek trafiły rynny w powłokach matowych.

Budmat to także producent podbitki dachowej. Systemy podsufitki PVC oraz stalowej dostepne są zarówno w podstawowych wersjach kolorystycznych, jak i w imitacjach drewna.

PRO AQUA

System rynnowy PCV

FLAMINGO

System rynnowy stalowy

MAGNELIS

Rynna cynkowana z domieszką magnezu + podbitka PCV

FLAMINGO iQ

Stalowa rynna kwadratowa z ukrytym mocowaniem. To zupełnie niewidoczne inteligentne rozwiązanie zostało zaprojektowane przez ekspertów od innowacji z firmy Budmat we współpracy z dekarzami. Efekt? Funkcjonalność i ponadczasowy design!

Systemy montażowe Budmat

Budmat jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów profili wykorzystywanych w budownictwie. Profile sufitowe, ścienne i ościeżnicowe od Budmat cieszą się zaufaniem polskich specjalistów.