MIESIĄC PRODUCENTA – BLACHPROFIL 2 – MARZEC 2021

Tematyka artykułu

MIESIĄC PRODUCENTA w sieci Polskie Hurtownie Dachowe to specjalne promocje przygotowane dla klientów firm zrzeszonych w naszej grupie. Co miesiąc we współpracy z innym producentem pokryć lub akcesoriów dachowych będziemy przygotowywać atrakcyjne programy sprzedażowe. W marcu ofertę przygotował producent BLACHPROFIL2.

BLACHPROFIL2 to od 25 lat polski producent kompletnych rozwiązań dachowych i elewacyjnych, posiadający cztery, zintegrowane zakłady produkcyjne na terenie Polski w Grojcu k. Krakowa i Dąbrowie Górniczej oraz w Rumunii w Cluj Napoca i Timisoarze.

Od ponad dwóch dekad tworzy produkty najwyższej jakości, które są doceniane nie tylko w Polsce, ale i w wielu innych krajach. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów dążą do ciągłego rozwoju i poszerzają ofertę produktową.

BLACHPROFIL2 budował zaufanie nie tylko tysięcy klientów, ale także najbardziej znanego polskiego dekarza i mistrza skoków narciarskich Adama Małysza – ambasadora marki BLACHPROFIL 2.

 

Od 2 marca do końca miesiąca możesz uzyskać specjalne ceny na produkty BLACHPROFIL2, a w tym profile STIGMA oraz HETA. Odwiedź jeden z naszych niemal 130 oddziałów w Polsce i zapytaj o ofertę na promocyjne produkty.

DACHÓWKI KOMPAKTOWE STIGMA® 2.0

 

STIGMA® 2.0 to dachówki kompaktowe, których kształt nawiązuje do klasycznych dachówek ceramicznych. To uniwersalny wzór w nowocześniejszym wydaniu, w którym zastosowano również ułatwiające montaż.

Dachówki kompaktowe STIGMA® 2.0 są cięte zgodnie z kształtem fali, dzięki czemu poziome łączenia arkuszy są niewidoczne. STIGMA® 2.0 z przetłoczeniem o wysokości 30 mm i 40 mm posiadają otwory montażowe na przetłoczeniach pionowych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta https://www.bp2.pl/produkt/stigma-r-2-0

 

DACHÓWKI KOMPAKTOWE HETA® 2.0

 

HETA® 2.0 to pokrycie dachowe o unikatowym wzorze, nadającym budynkom monumentalnego i nowoczesnego wyglądu. Ma formę dwumodułowych arkuszy, z gotowymi otworami montażowymi. To w połączeniu z autorskimi rozwiązaniami ułatwia i przyspiesza montaż, sprawia, że produkt jest często wybierany przez klientów.

Dachówki kompaktowe HETA® 2.0 są cięte zgodnie z kształtem fali, dzięki czemu poziome łączenia arkuszy są niewidoczne. Dachówki kompaktowe HETA® 2.0 z przetłoczeniem o wysokości 30 mm i 40 mm posiadają otwory montażowe na przetłoczeniach pionowych.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta https://www.bp2.pl/produkt/heta-r-2-0

BLACHPROFIL2 >> www.bp2.pl