Kwadratowe rynny NIAGARA – jakość do kwadratu!

Tematyka artykułu

Systemy rynnowe – obowiązkowy element każdego dachu

Orynnowanie jest koniecznym elementem w każdym domu. Dobrze dobrane rynny odprowadzają wodę deszczową oraz zapewniają ochronę przed wilgocią. Rynny kwadratowe coraz częściej goszczą w domostwach. Jest to świetna alternatywa dla budynków o nowoczesnym i prostym designu. Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów. Tak powstał system rynnowy NIAGARA o kwadratowym kształcie.

 

Nowoczesny design

Kwadratowe systemy rynnowe to doskonałe dopełnienie modernistycznych budynków. Nawet półokrągłe rynny nie będą wyglądać tak dobrze w budynkach o nowoczesnym kształcie – rynny kwadratowe dzięki swojemu krojowi sprawdzą się w takim przypadku o wiele lepiej.

 

Kompletny system odwadniania

System rynnowy NIAGARA zawiera wszystkie potrzebne elementy do sprawnego i łatwego montażu. Może być montowany w czterech wariantach: okapowym, bezokapowym, gzymsowym i ukrytym. NIAGARA zbudowana jest ze stalowych elementów pokrytych zabezpieczającą powłoką poliuretanową. Rynny występują w kolorze czarnym oraz antracytowym.

 

Jakość do kwadratu

Kwadratowy system rynnowy NIAGARA został stworzony z myślą o estetyce, funkcjonalności, ale przede wszystkim wytrzymałości. Nowoczesna technologia pozwoliła stworzyć produkty zachwycające nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale również aspektem wizualnym.