TEGALIT STAR

TEGALIT STAR to dachówka betonowa o nowoczesnym designie - geometryczny wzór i wyraźnie poprowadzone linie, nadają jej eleganckiego wyglądu. Dachówka może być zastosowana zarówno na dachu nowobudowanego budynku, ale także przy remontowanych budynkach. Z pewnością budynek na którym zostanie użyta będzie wyglądał efektownie oraz nowocześnie.

 

TEGALIT STAR - jakość na lata

Znane jako „twarde jak kamień" dachówki betonowe Braas są najlepszym wyborem dla tych, dla których szczególnie ważne jest bezpieczeństwo i odporność na działanie warunków pogodowych nawet podczas gradu. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu ulegają dalszemu utwardzeniu.

Oryginalny i nieszablonowy kształt wielokrotnie nagradzanej dachówki uzupełniają już trzy ciekawe barwy.

 

LEPSZE WYCISZENIE DZIĘKI TEGALIT STAR

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe Braas pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość. A przy tym wszystkim charakteryzują się również wyjątkowo dobrym bilansem ekologicznym. Dodatkowo wyciszają dźwięki zewnętrzne o ok. 7 decybeli lepiej niż dachówki ceramiczne. To zmniejszenie ciśnienia dźwięku o ponad połowę. W ten sposób dachówki betonowe dają lepszą ochronę przed rosnącym obciążeniem hałasem z zewnątrz.

 

POWŁOKA STAR - NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Powłoka STAR to technologia pozwalająca stworzyć dachówki betonowe o kryształowym połysku. Do produkcji dachówek stosuje się pigmenty odbijające promieniowanie podczerwone, co wpływa na zmniejszenie nagrzewania się całego dachu a co za tym idzie chroni poddasze przed nadmiernym nagrzewaniem.

 

DACHÓWKI TEGALIT STAR DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE W SIECI POLSKIE HURTONIE DACHOWE

 

Korzystanie z serwisu edekarz.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityka prywatności.
Copyright © 2012-2018 by Tecta Sp. z o.o.