BRAAS

Dachówki i akcesoria dachowe BRAAS
BRAAS

Firma Monier Braas Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu BMI Group - światowego lidera na rynku pokryć dachowych. Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.bmigroup.com/pl/

Decydując się na markę Braas wybierają Państwo nie tylko zwyczajne pokrycie dachu, ale kompletny system dachowy z jednej ręki. Należą do niego dachówki ceramiczne oraz betonowe, dopasowane do konkretnych modeli dachówki kształtowe, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu- od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, system komunikacji, izolację termiczną po nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne. W efekcie nasi Klienci otrzymują najwyższej jakości kompletny dach zintegrowany nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.

Dach składa się z wielu komponentów, z których każdy pełni ważną funkcję. Tylko wówczas, gdy wszystkie elementy są do siebie dopasowane, dadzą efekt jakiego Państwo oczekują: długotrwałą ochronę, największe możliwe bezpieczeństwo i jednolite piękno. Wielu producentów obejmuje swoje wyroby gwarancją, jednak tylko Monier Braas, oprócz ochrony poszczególnych produktów, zapewnia również gwarancję systemową, dając inwestorom pewność, że dach będzie prawidłowo spełniał swoją funkcję. Wszystkie produkty Braas – zarówno dachówki, jak i bogata gama akcesoriów dachowych są ze sobą w pełni kompatybilne i spełniają wszelkie wymagania zawarte w polskich i europejskich normach. Potwierdzają to wnikliwe badania przeprowadzane każdorazowo przed dopuszczeniem produktów na rynek.

 

OFERTA

Firma Monier Braas Sp. z o.o. to znany na całym świecie producent kompletnych systemów dachowych.

Decydując się na markę Braas wybierają Państwo nie tylko zwyczajne pokrycie dachu, ale kompletny system dachowy z jednej ręki. Należą do niego dachówki ceramiczne oraz betonowe, dopasowane do konkretnych modeli dachówki kształtowe , blachodachówki panelowe oraz panele kształtowe, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu - od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, system komunikacji, izolację termiczną po nowoczesne systemy fotowoltaiczne. W efekcie nasi Klienci otrzymują najwyższej jakości kompletny dach zintegrowany nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.

Dach składa się z wielu komponentów, z których każdy pełni ważną funkcję. Tylko wówczas, gdy wszystkie elementy są do siebie dopasowane, dadzą efekt jakiego Państwo oczekują: długotrwałą ochronę, największe możliwe bezpieczeństwo i jednolite piękno.

 

Nasze produkty zyskały uznanie profesjonalistów: dachówka Braas została odznaczona między innymi Medalem Europejskim, Laurem Klienta, Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma, a także nagrodą "Top dachy" przyznawaną przez branżowe czasopismo "Dachy".Ponadto firma Monier Braas otrzymała prestiżowe wyróżnienia Złota Budowlana Marka Roku 2017 oraz Konsumencki Lider Jakości 2017.

 

 
 
 
 
 
 

 

 

DACHÓWKI BETONOWE

Znane jako „twarde jak kamień” dachówki betonowe Braas są najlepszym wyborem dla tych, dla których szczególnie ważne jest bezpieczeństwo i odporność na działanie warunków pogodowych nawet podczas gradu. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe Braas pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość. A przy tym wszystkim charakteryzują się również wyjątkowo dobrym bilansem ekologicznym.

 

 

 

CELTYCKA

Dachówka Celtycka, oferowana na naszym rynku już od 14 lat, jest najpopularniejszym i najczęściej kupowanym modelem Braas w Polsce już od momentu wprowadzenia na rynek. Sekret jej sukcesu tkwi w ponadczasowym designie – jej symetryczny profil daje harmonijny obraz pokrycia.

Model ten jest produkowany w dwóch wariantach - w technologii Lumino lub Cisar.

 

 SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

BAŁTYCKA

Asymetryczna fala dachówki Bałtyckiej sprawia, iż na każdym dachu powstaje ciekawa gra światła i cieni. Wyjątkowy wdzięk tego charakterystycznego profilu ceniony jest w całej Polsce.

 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

ROMAŃSKA

Od półwiecza profil dachówki romańskiej wyznacza trendy w krajobrazie polskich i europejskich dachów. Można na niej polegać, ponieważ charakteryzuje się klasyczną formą, dzięki czemu znajduje uniwersalne zastosowanie na dachach małych budynków, jak i wytwornych willi.

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

 

REVIVA

Reviva jest czymś wyjątkowym wśród dachówek. Łączy ona klasyczny kształt karpiówki z zaletami zakładkowych dachówek profilowanych (mniejszy ciężar m2, szybkość układania, trwałość). Dzięki technologii, dachówka Reviva posiada wysoką wytrzymałość, wyrazisty i bardzo trwały kolor oraz gładką powierzchnię. Model ten podkreśli piękno dachów o różnych kształtach a dzięki swojej niskiej wadze jest idealnym rozwiązaniem na remontowane dachy.

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

TEVIVA

Dachówka Teviva charakteryzuje się prostym, nowoczesnym kształtem i czystą linią. Jej płaska forma podkreśli nowoczesny styl współczesnej architektury. Dzięki swoim walorom sprawdzi się zarówno na budynkach nowobudowanych jak i remontowanych. Oferowane kolory pasują do szerokiej gamy kolorystycznej aktualnie stosowanej na elewacjach budynków.

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

TEGALIT PROTEGON

Nowoczesny design – wyraźnie poprowadzone linie i geometryczny wzór. Tegalit doskonale sprawdzi się na dachu nowobudowanego budynku, nadając mu efektowny, nowoczesny wygląd. Jednak jej elegancki i prosty kształt pozwala również użyć ją na obiektach remontowanych. Oryginalny i nieszablonowy kształt wielokrotnie nagradzanej dachówki uzupełniają cztery ciekawe barwy. 
Tegalit spełni oczekiwania osób twórczych, pragnących podkreślić swoją odrębność i oryginalność. Wspaniale ujmuje swoją stylistyką, geometrią i nieszablonowością nowoczesny design pokryć dachowych.

 

 

 

 

 

Więcej informacji: http://www.monier.pl/produkty/dachowki-betonowe.html

 

 

DACHÓWKI CERAMICZNE

Sprawdzone na przestrzeni wieków – po dziś dzień synonim piękna i naturalnego bezpieczeństwa. Dachówki ceramiczne Braas powstają z gliny, której wysoka jakość porównywalna jest z zaletami glinek leczniczych. Zachwycają mnogością barw i form, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter – zgodnie z własnym gustem i pomysłem.

 

 

 
 

 

 

 

RUBIN 9V

Rubin 9V jest największą dachówką ceramiczną w ofercie Braas. Duży format w połączeniu z możliwością przesuwu do 30 mm daje dachówkę uniwersalną, którą można stosować nie tylko na dużych i prostych dachach.

 

 

 

 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

 

RUBIN 13V

Rubin 13V zapewni naturalny, wysokojakościowy efekt pokrycia dachu. Klienci dokonujący tego wyboru mają wysokie wymagania w odniesieniu do architektonicznej harmonii i ponadczasowego piękna. Jak duża różnorodność jest tu możliwa udowadnia szeroka gama asortymentu kolorów w ofercie.

 

 

 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

 

GRANAT 13V

Swoim charakterystycznym profilem „marsylki” dachówka ta epatuje wiarą w to co sprawdzone. Pasuje zarówno do budynków historycznych, jaki i nowych, mających na celu nową interpretację architektury ukierunkowanej na tradycję.

 

 

 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

TOPAS 11V

Ta nowoczesna dachówka stanowi doskonałą alternatywę dla modeli dachówek płaskich. Zaletą dachówki Topas 11V jest jej uniwersalność – doskonale komponuje się w nowoczesnym budownictwie. Potrafi również odświeżyć wygląd starszych, remontowanych budynków. Elegancja Topasa wynika z jego rzeczowego, subtelnego stylu. Efekt: dom sprawia jednorodne, wyważone wrażenie.

 

 

 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

TOPAS 13V

Elegancja Topasa wynika z jego rzeczowego, subtelnego stylu. Efekt: dom sprawia jednorodne, wyważone wrażenie. Topas 13V to dachówka nadająca szlachetnego charakteru tak nowym budowom, jak i budynkom starszym.

 

 

 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

TURMALIN

Turmalin swoim kształtem podkreśla wyjątkowy, nowoczesny charakter dachu. Nadaje mu optycznego spokoju i wyważenia. Z tego też względu nadaje się wyjątkowo dobrze do stosowania na budynkach o oszczędnej stylistyce.

 

 

 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

SMARAGD

Smaragd jest idealnym wyborem dla tych, którzy żyją we własnym stylu. Jego eleganckie kolory i nietypowa rombowa forma nadaje budynkowi wyszukanego, indywidualnego charakteru przypominającego efekt pokrycia łupkami. Po prostu wyjątkowa forma i efekt pokrycia powierzchni.

 

 

 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

OPAL

Wybierając karpiówkę Opal decydują się Państwo na wybór tradycji. Klasyka i nostalgia - to pojęcia, które łączą się z tą pierwotną formą dachówki ceramicznej. Przyjemny charakter, który pożądany jest szczególnie przy naprawie wartościowych budowli zabytkowych. Chętnie stosowana również w nowym budownictwie indywidualnym, mającym na celu wyrażenie tradycyjnego, regionalnego stylu budowy.

 

 
 

SPRAWDŹ WIĘCEJ >>

 

 

więcej informacji: http://www.monier.pl/produkty/dachowki-ceramiczne.html

 

 

 

AKCESORIA DACHOWE

O funkcjonalności pokrycia dachowego świadczy nie tylko rodzaj zastosowanego pokrycia dachowego, ale również zestaw wykorzystanych akcesoriów dachowych. Wybierając oryginalne akcesoria Braas, decydują się Państwo na produkty idealnie dopasowane do danego rodzaju pokrycia pod względem funkcjonalności, kształtu i koloru. Wszystko to oczywiście w odpowiednio dużej gamie przewidzianej dla wszystkich obszarów funkcjonalności. Elementy systemu dachowego Braas oferują odpowiednie rozwiązanie dla każdego dachu i umożliwiają estetyczne wykonanie takich detali architektonicznych jak okap, szczyty dachu, grzbiety, kosze, lukarny itp. spełniając jednocześnie najwyższe wymagania i gwarantując bezpieczeństwo.

 

„Dach z jednej ręki”  – dewiza Braas oznacza, że Klient otrzymuje w ofercie nie tylko bogaty  wybór dachówek, lecz cały system krycia dachu. System ten obejmuje  ponad 1000 elementów wykończeniowych, które tworzą jedną całość  dopasowaną do siebie pod względem technologicznym i estetycznym.  Elementy systemu pozwalają na wykonanie w jednolitej konwencji każdego  detalu dachu. Inwestor zyskuje przy tym pewność, że pokrycie zachowa  estetykę, jak również trwałość i odporność na działanie czynników  atmosferycznych.

 

 

 

 
 
 

więcej informacji: http://www.monier.pl/produkty/akcesoria-dachowe.html

 

 

SYSTEMY ENERGOOSZCZĘDNE

Odpowiednia izolacja dachu ma wielkie znaczenie dla komfortu mieszkańców domu. Dlatego właśnie marka Braas wprowadziła do swojej oferty system nakrokwiowej izolacji w postaci twardych płyt poliuretanowych. Dzięki nim straty ciepła powodowane występowaniem mostków cieplnych są zredukowane, pozwalając zmniejszyć koszty ogrzewania budynku. Izolacja DivoDamm nadaje się zarówno do nowego budownictwa, jak również przy modernizacji starych budynków.

 

 

więcej informacji: http://www.monier.pl/katalog-braas/system-izolacji-nakrokwiowej.html

 


Jako eksperci w dziedzinie pokryć dachowych oferujemy kompletne, idealnie dopasowane do każdego dachu wysokosprawne systemy fotowoltaiczne, umożliwiające pozyskiwanie energii elektrycznej w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego.

 

 

 

więcej informacji: http://www.monier.pl/produkty/systemy-solarne.html

 

 

 

Korzystanie z serwisu edekarz.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityka prywatności.
Copyright © 2012-2018 by Tecta Sp. z o.o.