Okno dachowe na komfortowe poddasze

Tematyka artykułu

Okna dachowe już na stałe zagościły w naszych domach jako nieodłączny element wyposażenia każdego poddasza użytkowego. Są efektywnym źródłem światła oraz zapewniają dopływ świeżego powietrza. Wybór idealnego okna dachowego oraz właściwy montaż sprawiają, że mieszanie na poddaszu będzie w pełni komfortowe.

Wybierając idealne okna dachowe, warto mieć na uwadze, nie tylko aspekty wizualne, czy wybór konkretnego rozwiązania w zakresie montażu, ale również parametry techniczne. Naszą szczególną uwagę powinien zwrócić współczynnik przenikalności cieplnej, który im jest niższy, tym świadczy o wyższej energooszczędności okna. Firma Roto Okna Dachowe poszerzyła swój asortyment produktów o kolejny model okna Designo R7. Najczęściej wybierane przez klientów okno dachowe jest teraz dostępne również, w wersji z nowym pakietem szklącym, który zapewnia współczynnik przenikania ciepła 1,0.

Okno zostało wyposażone w trzyszybowy pakiet szklący, Termo-blok WD oraz fartuch z folii paroizolacyjnej. Nowy pakiet szklący Comfort o niskim współczynniku przenikania ciepła w połączeniu z fabrycznie zamontowanymi elementami tzw. „ciepłego montażu” stanowi idealną barierę dla zimna przenikającego do wnętrza pomieszczenia..

Designo R7 charakteryzuje się łatwą i lekką obsługą dzięki zastosowanym silnikom gazowym, a podwyższona oś obrotu zapewnia swobodny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej. Jest to produkt, który łączy w sobie najwyższą jakość wykonania, atrakcyjny design, ergonomię i doskonałe właściwości termoizolacyjne. Okno jest odpowiedzią na wymagania współczesnego rynku budowlanego, który kładzie duży nacisk na oszczędność energii oraz ochronę przed stratami ciepła.

Pamiętajmy również o tym, że nawet okno o najlepszych parametrach, niepoprawnie zamontowane, nie spełni swojej funkcji. Prawidłowy montaż wykonany przez sprawdzonych wykonawców lub dekarzy gwarantuje, że nowe okno dachowe pozostanie trwałe i będzie służyć przez wiele lat. Teraz na stronie internetowej https://www.roto-oknadachowe.pl/ dostępna jest również Mapa Rekomendowanych Dekarzy, w której można znaleźć dekarza w swojej okolicy. Wystarczy wpisać kod pocztowy.