IVT – akcesoria dachowe premium

 

 

Przed ponad dwudziestoma pięcioma laty powstała w Niemczech, w Holzwickede k. Dortmundu firma IVT (www.ivt.de), której działalność od samego początku polegała na produkcji i sprzedaży do klientów hurtowych akcesoriów uzupełniających do pokryć dachowych.

Poprzez naszych partnerów handlowych, dostarczamy dekarzom oraz indywidualnym inwestorom sprawdzone produkty, wysokiej jakości. Zapewniamy szeroki asortyment skutecznych akcesoriów dachowych. Znamy naszą branżę od podszewki i wiemy, jak wprowadzać na rynek nowoczesne rozwiązania.

 

 

Produkty marki IVT:


MEMBRANY DACHOWE
Wysokiej jakości membrany dachowe do ochrony dachów skośnych. Wielowarstwowe wysokoparoprzepuszczalne membrany mają za zadanie chornić dach przed wnikaniem wilgoci. Poza membranami dachowy mi w ofercie firmy IVT znajdują się również taśmy uszczelniające pod kontrłaty oraz taśmy naprawcze i łączeniowe do membran.

 

 

 

 

KOMINKI TRIVENTA
ABS pokryty wysokiej jakości lakierem odpornym na promieniowanie UV. Kominki dostosowane do wszelkiego rodzaju pokryć dachowych. Szeroka gama kolorystyczna. Kominki o różnych przekrojach - do odpowietrzania sanitariatów oraz systemów wentylacyjnych. Elegancja na dachu z zestawami przyłączeniowymi.

 

 

 

PRODUKTY DO DACHÓW SPADZISTYCH
Wśród akcesoriów dachowych marki IVT znajdują się produkty dopracowane w każdym szczególe. Wybierając akcesoria IVT wybierasz pewność i gwarancję zabezpieczenia dachu przez długie lata. Wśród tych produktów znajują się:

  • taśmy kalenicowe PROMO-RLL, MICRO-ROLL, DUO-ROLL i MIX-ROLL
  • grzebienie okapu ze szczotką AIR WENT
  • mocowania kalenicy typu gwóźź i blaszka
  • grzebienie i siatki ochronne okapu
  • pasy podrynnowe
  • kosze dachowe
  • tasmy kominowe aluminiowe i ołowiane
  • ochrony przed ptakami

 

 

 

MOCOWANIA DACHÓWEK
Jedna z najszerszych na rynku ofert klamer i spinek do dachówek ceramicznych oraz betonowych. Różne długości, rozmiary i rozpiętości.

 

 

 

 

ZABEZPIECZENIA ŚNIEGOWE
Zabezpieczenie przed osuwającym się śniegiem to nie tylko zabezpieczenie mienia wokół naszych domów ale przede wszystkim ochrona naszego życia. Niezawodne systemy IVT dostosowane do wszystkich dostępnych na polskim rynku pokryć dachowych to naturalny wybór. Dostępne w wersji drabinkowej jak i rurowej.

 

 

 

 

KOMUNIKACJA DACHOWA
Systemy komunikacji TRITT to stalowe zabezpieczenia pozwalające swobodnie poruszać się po połaci dachowej. Do każdego rodzaju pokrycia dachowego i niezwykle szerokiej palecie kolorystycznej.

 

 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ O PRODUKTACH IVT

Korzystanie z serwisu edekarz.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityka prywatności.
Copyright © 2012-2018 by Tecta Sp. z o.o.