Tacke Lindemann

Sprawdź ofertę blach aluminiowych Tacke Lindemann
Tacke Lindemann

 

 

 

 


Firma Tacke+Lindemann produkuje i dostarcza Hurtowniom budowlanym powlekane blachy aluminiowe z przeznaczeniem na dachy i fasady.

Niemieckie przedsiębiorstwo ma swoja siedzibę w Dortmundzie i posiada dwa oddziały. Obsługą polskiego rynku zajmują sie nasi dwaj handlowcy .

 

 

 

Tacke + Lindemann oferuje Aluminium we wszystkich kolorach a dostawy odbywają się szybko z uwzględnieniem potrzeb klientów. Nasz asortyment to aluminium gładkie, aluminium lakierowane na mokro, proszkowo i blacha aluminiowa na rąbek w tzw. Falz. Ponadto w swojej ofercie posiadamy : Stal ocynkowana lakierowana na mokro lub powlekana platalem (PVF) i stal nierdzewna.

Ten asortyment uzupełniają blachy perforowane, Sandwich-e oraz blachy profilowane na dachy i ściany. Z uwagi na swoje wspaniale właściwości, produkty Tacke+Lindemann potrafią wzmocnić indywidualny charakter budynków. Aluminium powlekane nadaje się doskonale np. do wykonywania elewacji, szyldów reklamowych oraz do budownictwa przemysłowego. Dostarczamy Blachę w rożnych rozmiarach arkuszy ,ale także dzięki własnemu parkowi maszynowemu w dużych i małych kręgach , zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem.

 

 

 

W głównej siedzibie w Dortmundzie znajduje sie nasze Centrum Serwisowe skąd oferujemy nasze dalsze usługi. Tu znajdują się do dyspozycji między innymi maszyny do przewijania oraz podłużnego lub poprzecznego cięcia. Na ponad 8000 mkw powierzchni magazynowych posiadamy blachy we wszystkich najpopularniejszych kolorach RAL.

Na życzenie klientów możemy tez dostarczyć blachy w metalic lub innych specjalnych farbach. Obok Aluminium powlekanego przedsiębiorstwo zajmuje sie także dostawą do firm działających w branży izolacji przemysłowych ,zaopatrując je w specjalne blachy ,narzędzia i dodatki izolerskie. Ze swoją 40-letnią gwarancją aluminiowe produkty Tacke+Lindemann są z pewnością właściwym wyborem.

Własny park samochodowy pozwala na szybkie i niezawodne dostawy. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1899r. i aż do dzisiaj jest to firma rodzinna. Zatrudniamy ponad 90 współpracowników w Dortmundzie ,Essen, Freiburgu, Lipsku i Polsce.

 

Zapytania, na które będziemy się Cieszyć, prosimy składać na adresy e-mail:

p.jurczyk@tacke-lindemann.de Tel +48 882 170 382 (Polska centralna oraz wschodnia)

lub

j.jurczyk@tacke-lindemann.de Tel: +48 888 300 366 (Polska zachodnia, północna i południowa)

 

 
 
 
 
 
 
 

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ NA >>

 

 

 

Korzystanie z serwisu edekarz.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityka prywatności.
Copyright © 2012-2018 by Tecta Sp. z o.o.