METZINK

Sztuka kreacji z metalu
METZINK

 

METZINK to solidna polska marka - producent paneli dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych, obróbek blacharskich oraz szeroko pojętej metaloplastyki.

Profesjonalizm, wysoka jakość, doświadczenie, to cechy charakteryzujące firmę METZINK.

Poszukujesz producenta dachów, który zapewni realizację projektu według twoich oczekiwań?
METZINK specjalizuje się zarówno w prostych jak i skomplikowanych rozwiązaniach.
Nowoczesny park maszyn, którym dysponuje firma, pozwala na realizację najbardziej wymagających koncepcji.

 

 

 

NOWOCZESNOŚĆ I TRADYCJA

Różnorodność oferty firmy METZINK zapewnia rozwiązania dla nowoczesnych projektów oraz dla zabytkowej architektury.

 
 
 

 

OFERTA FIRMY METZINK

BLACHY NA RĄBEK STOJĄCY

Do jednych z najtrwalszych pokryć należą dachy z cynku, miedzi i aluminium. Firma METZINK to specjaliści w produkcji systemów z metali szlachetnych. Pokrycie metodą na tradycyjny rąbek stojący jest jedną z najbardziej szczelnych technologii dostępnych na rynku. W ofercie znajdziecie Państwo pokrycia z blach:
• tytan cynk naturalny
• tytan cynk patyna : METZINK Slate. METZINK Black
• blachy tytan cynk VM Zinc, Rheinzink, NedZink, ElZinc
• blachy miedziane
• blachy aluminiowe w szerokiej gamie kolorystycznej

 

 
 
 
 

 

PANELE DACHOWE CLICK

Panele dachowe METZINK Click to nowoczesne panele, które swym wyglądem przypominają tradycyjne panele na rąbek stojący. Wykonane są blachy stalowej powlekanej. Najnowsza technologia wykonania tego typu panela, sprawia, że są one łatwe w montażu, a tym samym koszt wykonania dachu z panela Click jest niższy. Duży wybór kolorów i powłok pozwala na dopasowanie produktu zarówno do nowoczesnych budynków jak i obiektów zabytkowych.

 

Click Connection

to wysokiej jakości panel pokrycia dachowego o unikalnym wyglądzie. Minimalistyczny, lecz gustowny i ponadczasowy wybór, odpowiedni dla różnych stylów architektonicznych. Montaż odbywa się w łatwy i szybki sposób bez potrzeby użycia drogich i specjalistycznych narzędzi.

 

 

 

Click Connection Plus

to specjalnie wzmocniony rodzaj panelu dachowego z linii Click, który dzięki dwóm wzdłużnym przetłoczeniom w kształcie trapezu wzmacnia budowę i sztywność blachy.

 

 

 

 

Click Connection Premium

to jakościowo produkt najwyższej półki z linii Click. Dzięki zastosowaniu wysoko technologicznej produkcji, otrzymujemy panel z wytłoczeniami prążkowymi. Przez to panele dachowe stają się wytrzymałe i odporne na jakiekolwiek falowania.

 

 

 

PANELE ELEWACYJNE

Panele elewacyjne firmy METZINK to wysokiej jakości panele służące do obudowy ścian i fasad budynków. Okładzina z blachy, doskonale nadaje się do budynków przemysłowych, usługowych, supermarketów, hal magazynowych, garaży czy też budynków mieszkalnych w nowoczesnym stylu architektonicznym. Poza właściwościami ochronnymi, nadaje budynkom piękny, niepowtarzalny wygląd.

 

 
 
 

 

BLACHY W ROLKACH I ARKUSZACH, OBRÓBKI

W ofercie firmy METZINK znajdziecie państwo szeroką gamę rodzajów blach w rolkach i w arkuszach:
• tytan cynk
• ocynk
• miedź
• aluminium
• blachy stalowe powlekane
• stal nierdzewną

W zależności od Państwa potrzeb, firma METZINK zapewnia możliwość zamówienia usług gięcia lub cięcia zakupionej blachy.

 

 
 
 
 
 
 

 

SYSTEMY RYNNOWE

Firma METZINK proponuje Państwu bogatą ofertę systemów rynnowych:
• orynnowanie okrągłe,
• rynny kwadratowe,
• rynny niestandardowe.

 

 

RYNNY OKRĄGŁE I RYNNY KWADRATOWE

Rynny okrągłe i kwadratowe firmy METZINK to przede wszystkim nowoczesny design i solidne wykonanie. Rynny są wykonane w technologii Rapid Connection! Rynny okrągłe i kwadratowe dostępne są w wielu rodzajach materiału oraz bogatej game kolorystycznej.

Rapid Connection, czyli innowacyjna technologia stosowana w systemach paneli elewacyjnych oraz odwodnień dachowych. Technologia ta nie wymaga stosowania złączek, montaż odbywa się na zasadzie wsuwania kolejnych precyzyjnie dopasowanych elementów, dzięki czemu czas oraz koszta usługi montażu skracają się średnio, aż o 60%.

 

 
 

 

RYNNY NIESTANDARDOWE

Rynny niestandardowe firmy METZINK to przede wszystkim solidne wykonanie i spokój na lata. W ofercie znajdują się rynny z miedzi, blachy tytan cynk, aluminium i blachy powlekanej. Duży wybór rodzajów oraz kolorów blach ułatwi Państwu dobór materiału, z którego ma być wykonana rynna.

Niestandardowe rynny metalowe są odporne na warunki atmosferyczne, skrajne temperatury oraz promieniowanie UV, dlatego rynny stalowe doskonale sprawdzą się w miejscach nasłonecznionych. Będę też doskonałym rozwiązaniem zimą, ponieważ są odporne na zmiany temperatur i dobrze radzą sobie z dużymi opadami śniegu.

 

 

 

AKCESORIA

Firma METZINK oferuje również:
• kleje, lakier, taśmy, gwoździe, enkolity oraz inne akcesoria
• duży wybór narzędzi dekarskich firmy Freund,
• sprzedaż i produkcję wysokiej jakości płotków przeciwśniegowych,
• ławy i stopnie kominiarskie oraz inne akcesoria przeznaczone do komunikacji dachowej,
• piorunochrony z ocynku i miedzi.

 

 

 

METALOPLASTYKA

Metaloplastyka to jedna z wielu usług producenta dachów i elementów dachowych METZINK.
W szerokiej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę asortymentu i wyrobów metaloplastycznych z miedzi, cynku i innych metali. Firma METZINK specjalizuje się w ozdobnych elementach wykończenia dachów, takich jak lukarny, szpice, rzygacze czy wiatrowskazy. Dodatkowo na bazie konkretnego projektu w firmie METZINK można zrealizować najtrudniejsze i najbardziej misterne zlecenia metaloplastyczne.
METZINK zajmuje się również rekonstrukcją zniszczonych elementów i wyrobów metalowych. Tego typu produkty i usługi idealnie sprawdzają się podczas renowacji zabytków i obiektów sakralnych.
Metaloplastyka to twórczość obejmująca artystyczny wyrób przedmiotów z metalu, na specjalne zlecenia metaloplastycy METZINK wykonują także rzeźby, płaskorzeźby i inne kompozycje w metalu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
Korzystanie z serwisu edekarz.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityka prywatności.
Copyright © 2012-2018 by Tecta Sp. z o.o.