BLACHPOL

polski producent, najwyższa jakość
BLACHPOL

 

 

 

BLACH-POL to polski producent wysokiej jakości bachodachówek. Firma z Opoczna znana jest na polskim rynku dzięki nieszablonowym i innowacyjnym pokryciom dachowym jak Husaria, Finlandia, Symetria czy karpiówka (pierwsza na rynku blachodachówka imitująca pokrycia z dachówki karpiówki).

 

PRODUKTY MARKI BLACH-POL

 

SZKOCKA i SZKOCKA de LUX

 

 
 
 

*wersja de lux to blachodachówka modułowa, bez dopisku de lux jest blachodachówką ciętą na wymiar

 

Blachodachówka Szkocka została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, zapewniając wyjątkowy charakter twojemu domu. Do jej produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości skandynawską stal, pochodzącą ze szwedzkiego koncernu SSAB oraz niemiecką ArcelorMittal. Dzięki niskiemu profilowi i wyraźnym przetłoczeniom doskonale pasuje do najróżniejszych krajobrazów i typów domów. Dodatkowo niski profil gwarantuje szeroką powierzchnię krycia, co korzystnie wpływa na ekonomiczność produktu. Szkocka to prosta i elegancka blachodachówka, zaś jej jakość potwierdzona jest pisemną gwarancją, która może wynosić nawet do 40 lat. Blachodachówka Szkocka to rozwiązanie hybrydowe, dostępna jest w wersji klasycznej w postaci arkuszy ciętych na wymiar montowanych w sposób tradycyjny.

 

 

MUSTANG i MUSTANG de LUX

 

 
 

 


*wersja de lux to blachodachówka modułowa, bez dopisku de lux jest blachodachówką ciętą na wymiar

 

Blachodachówka Mustang oraz Mustang de Lux to luksusowe pokrycie dachowe o wyrazistym profilu nadającym jej eleganckiego i niepowtarzalnego wyglądu. Każdy dach nabiera wyrazistego charakteru, dzięki czemu doskonale sprawdza się na klasycznych domach jak i w nowoczesnych projektach. Dzięki symetrycznemu kształtowi blachodachówka charakteryzuje się wysoką wydajnością, co pozwala w znaczącym stopniu ograniczyć ilość odpadów.

 

 

HUSARIA i HUSARIA de LUX

 

 


*wersja de lux to blachodachówka modułowa, bez dopisku de lux jest blachodachówką ciętą na wymiar

 

Blachodachówka HUSARIA de Lux to innowacyjne i unikatowe wzornictwo przywodzące na myśl estetykę dachówki ceramicznej, które sprawia że dach jest piękny, trwały i praktyczny. Blachodachówka wytwarzana jest ze szwedzkich blach (SSAB) z powłoką PUREX oraz z blach niemieckich z powłoką matową i w połysku. Husaria wyróżnia się niepowtarzalnym kształtem (5 fal dolnych i 6 wierzchołków).

 

 

FINLANDIA i FINLANDIA de LUX

 

 

 

 

*wersja de lux to blachodachówka modułowa, bez dopisku de lux jest blachodachówką ciętą na wymiar

 

Blachodachówka Finlandia de Lux jest piękna, praktyczna i prosta w utrzymaniu. Doskonale pasuje do najróżniejszych krajobrazów i typów domów. Dzięki swoim kształtom i wysokiemu przetłoczeniu nadaje dachom niepowtarzalny charakter. Finlandia de Lux jest produktem odpowiednim dla wszystkich rodzajów dachów, prostych jak i dla bardziej skomplikowanych konstrukcji. Nie bez znaczenia są niewielkie wymiary poszczególnych arkuszy, które ograniczają praktycznie do minimum straty materiału, obniżając tym samym koszty inwestycji. Warto zwrócić uwagę, że dzięki modułowemu systemowi montażu unikamy błędów związanych z niedokładnym pomiarem połaci, bowiem do złożenia zamówienia wystarczy znajomość całkowitej powierzchni dachu. Oferta jest skierowana do klientów, którzy oczekują tego, co najlepsze za przystępną cenę.

 

 

KARPIÓWKA

 

 

 

To najbardziej oryginalna blachodachówka w Polsce, produkowana według innowacyjnej technologii. Posiada specjalnie uformowany rowek kapilarny, który umożliwia idealne składanie i przyleganie do siebie arkuszy na powierzchni dachu. Wyglądem imituje pokrycie z dachówki ceramicznej, choć jest o wiele lżejsza, dzięki czemu można nią pokrywać dachy starych budynków bez nadmiernego obciążania konstrukcji i łatwo ją wkomponować w istniejące realizacje z tradycyjnej karpiówki. Przeznaczona jestdo wszystkich rodzajów dachów o kącie nachylenia min. 30°. Dodatkowo Karpiówka charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych (opady, grad, śnieg, promienie UV, niskie i wysokie temperatury) dzięki dużej zawartości ocynku – nie mniej niż 275g/m2, oraz gwarantowanej grubości 0,5 mm, blachodachówka wykazuje się świetną wytrzymałość na działanie korozji. 

 

 

PRIMA i PRIMA de LUX

 

 

  

*wersja de lux to blachodachówka modułowa, bez dopisku de lux jest blachodachówką ciętą na wymiar

 

Blachodachówki Prima oraz Prima de Lux charakteryzuje wyrazisty kształt, symetryczny profil, który odpowiada za redukcje ilości odpadów. Prima to korzystny stosunek jakości do ceny. Polecamy szczególnie do dachów o dużych powierzchniach. Charakteryzuje ją również klasyczna linia przypominająca dachówki ceramiczne oraz cięcie zgodne z kształtem fali, a tym samym niewidoczne łączenie arkuszy. Szeroka kolorystyka, dobór surowca od powłok poliestrowych w połysku i macie do powłok wysokogatunkowych i zaawansowanych technologicznie jak poliuretanowy HDX czy szwedzki GreenCoat CROWN BT sprawiają, że możliwe jest dopasowanie pokrycia na każdą kieszeń.

 

 

ESKA

 

 

 

Najbardziej popularny kształt blachodachówki. Asymetryczne gęste przetłoczenie nadaje klasyczny wygląd dachu. Idealna zarówno na proste dachy dwuspadowe jak i na bardziej skomplikowane koperty. Charakteryzuje się największą na rynku szerokością krycia, a co za tym idzie ekonomią, przy zachowaniu pięknego, wyraźnego kształtu. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować dach do wizualnej koncepcji budynku. Blachodachówka dostępna jest również w kilku rodzajach surowca, co pozwala sprostać wymaganiom każdego klienta.

 

 

CLICK PANEL NEO

 

 

 

Blachę na rąbek stojący zaprojektowano tak, by była w stanie sprostać najwyższym standardom estetycznym, funkcjonalnym i konstrukcyjnym. Klasyczna i prosta w formie – idealnie łączy tradycje z nowoczesnością, wkomponowuje się w każdą otaczającą architekturę. Niewątpliwym atutem tego rodzaju pokrycia dachowego jest brak widocznych zamocowań panelu na połaci. Zaprojektowany zamek zatrzaskowy pozwala na szybkie i pewne łączenie paneli bez potrzeby stosowania dodatkowych elementów łączących. Zaś rozmieszczenie otworów montażowych wzdłuż rąbka sprawia, że wkręty mocujące są zasłonięte przez sąsiedni panel. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy kolorystycznej. Jest to pokrycie ekonomiczne i lekkie, nie obciąża konstrukcji, za to doskonale spełnia swoją funkcję ochronną i izolacyjną.

 

SPRAWDŹ WIĘCEJ PRODUKTÓW MARKI BLACH-POL >>

 

 

Korzystanie z serwisu edekarz.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityka prywatności.
Copyright © 2012-2018 by Tecta Sp. z o.o.